я так бачу тут усе запущено, може пора відновити діяльність сайту? добавити форум...

блін, хороша в нас команда, а хуліганів немає, хоч би ультраси які-небудь знайшлися sad

0
коли і е найближчі матчі Галичини???? surprised smile

6. Зіновій [zenek]  (2006-07-29 12:10 PM)
0
Скоро початок нового сезону ,якщо буде розклад матчів на сезон ,то виложити можна сюди . smile

5. Dr.lex   (2006-07-26 7:34 PM)
0
blahblah

4. Олег [administrator]  (2006-07-07 4:49 PM)
0
Ініціативу в голи не втілили
“Галичина” Дрогобич — ФК “Тернопіль” — 0:0

Напружений матч з однаковими шансами на перемогу завершився нульовою нічиєю. Як розповів тренер тернополян Юрій Науменко, весь перший тайм та половину другого ініціативою володіли його підопічні. Близькими до успіху були Андрій Балицький, після удару котрого м’яч пройшов вище воріт, та Сергій Савка, який повинен був замикати хорошу прострільну передачу. Коли ж наприкінці матчу господарі вдалися до штурму воріт тернополян, виручав воротар Юрій Зянько. Одного разу й він був безсилим, але м’яч прийняла на себе перекладина.

3. Ростислав МИХАЙЛОВСЬКИЙ (для газети “Український Футбол”) [administrator]  (2006-07-07 4:48 PM)
0
На 5-й хвилині гості “поклали” в площі воріт на газон Федоріва, але Головатий не реалізував пенальті. Далі гра перейшла в спокійне русло, хоча в окремих епізодах суперники “вибухали”, але нічого суттєвого не створили. Головною причиною цих невдач була відсутність боротьби з обох сторін у центрі поля.

На 30-й хвилині гості були близькі до успіху. А на 36-й Андрій Романчук, найакктивніший з-поміж господарів, вивів на ударну позицію Федоріва, проте останній не дотягся до м‘яча.

Після перерви калушани насідали, а галичани відповідали кинджальними контратаками. На межі 16-метрової позначки дрогобичани збили Ганчука, і Головатий зі “стандарту” ледь не “пробив” Гинду. За дві хвилини до закінчення зустрічі в сутичці біля воріт ФК “Калуш” В. Карпин завдав удару головою по воротах Карнауха. Спочатку голкіпер зреагував, але повторний удар змусив його капітулювати.

2. ВОЛОДИМИР ТУРМИС ІЗ ДРОГОБИЧА [administrator]  (2006-07-07 4:47 PM)